• Len u nás
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: 1 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Úžitková plocha: 32 m 2
id: 5161

Cena: 108 500

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na postúpenie práv 1 IZBOVÝ BYT s loggiou v novostavbe Rezidencia ALBELLI, ktorý sa odovzdáva v stave vyššieho ŠTANDARDU so sadrovými omietkami a stropmi, plastovými oknami s izolačným troj-sklom a bezpečnostnými vchodovými dverami, laminatovými podlahami, obkladmi, dlažbou a sanitou v kúpeľni a WC a interiérovými dverami s obložkami. V prípade záujmu Vám vieme ukázať výber materiálov priamo u developéra.

Byt č. 1411 so slnečnou orientáciou na západnú stranu a s výmerou 32,05 m2 sa nachádza na IDEÁLNOM 4. NP v Mestskej časti Košice - Staré Mesto.

Obrovskou výhodou Rezidencie Albelli je práve jej strategická poloha, či už mierite do centra mesta na Hlavnú ulicu, do niektorej z košických univerzít, do Mestského parku, na nákupy, za zábavou alebo na Železničnú stanicu, všade sa dostanete pohodlne pešo a najneskôr do 15 minút. Aj preto je táto lokalita obľúbeným miestom pre bývanie v Košiciach a vyznačuje sa kompletnou občianskou vybavenosťou a zároveň výbornou dopravnou dostupnosťou MHD. Pri doprave autom sa na mestský okruh (Prešovská cesta) dostanete v priebehu 3 minút.

Priamo v objekte sa nachádza supermarket a v okolí sú obchody, školy, niekoľko reštaurácií, divadlo i nemocnica s lekárňou. V dochádzkovej vzdialenosti sa tiež nachádzajú areály univerzít a Mestský park s Mestskou plavárňou s možnosťou relaxu, športového vyžitia a iných voľnočasových aktivít.

CENA ZA BYT + PIVNICA: 108500,- eur.

CENA ZA GARÁŽOVÉ STÁTIE: 16800,- eur.

Cena sa vypláca následovne: ZA POSTÚPENIE PRÁV zo ZOBZ (preplatenie zaplatených častí kúpnej ceny a doplatok developérovi až po kolaudácii cca jar 2023).

Kontakt: +421911900062.

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.