Vážené dámy, vážení páni,
dovoľte nám, aby sme predstavili naše spoločnosti Orion Real s.r.o. a Orion Real Slovakia s.r.o. a do Vašej pozornosti uviedli služby, ktoré poskytujeme.

Hlavným cieľom spoločnosti Orion Real s.r.o. s viac ako 10-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu nie je len poskytnúť jednoduchú službu, ale aj poradiť zákazníkovi čo najlepšie riešenie jeho potreby a skĺbiť jeho očakávania s reálnymi možnosťami v oblasti, o ktorú sa klient zaujíma.

Našim klientom sa venuje tím právnikov, či iných odborníkov, ktorí majú v danej oblasti odborné viac ako 10-ročné skúsenosti, ako aj široké kontakty, čím sa snažíme presvedčiť o vysokej profesionalite nami poskytovaných služieb. Práve tieto priority a prirodzene aj ich plnenie sú atribúty, ktoré nás zaradili medzi spoľahlivých obchodných partnerov.
Sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností je dominantnou službou poskytovanou našimi spoločnosťami.

Poskytujeme všetky služby zamerané na obchod s nehnuteľnosťami, vrátane súvisiacich činností a komplexného právneho servisu - zabezpečenie vypracovania všetkých podkladov, všetky úkony smerujúce k zápisu prevodu vlastníckych práv na príslušnom okresnom úrade - katastrálnom odbore, ako aj iných skutočností, ktoré súvisia s predajom, kúpou, darovaním alebo zámenou nehnuteľností. Zabezpečíme Vám poradenstvo pri poistení nehnuteľnosti, vybavení hypotekárneho úveru a konzultácie na stavebnom úrade.

Ponúkame Vám široký výber nehnuteľností, ktorý je výsledkom výbornej znalosti regiónu. V prípade Vášho záujmu sa Vám osobitne budú venovať naši makléri, ktorí Vám pri ich výbere ochotne pomôžu. Zabezpečenie obhliadok Vami vybraných objektov je samozrejmosťou. V prípade, že sa rozhodnete stať našim klientom, zabezpečíme Vám bezplatnú prezentáciu Vašej nehnuteľnosti na našej web stránke a všetkých známych portáloch.