• TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Košice - Juh
Úžitková plocha: 200 m 2
Plocha pozemku: 311 m 2
id: 5135

Cena: 449 000

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový samostatne stojací TEHLOVÝ rodinný dom v tichej a hlavne lukratívnej lokalite v Mestskej časti Košice Juh, na ulici KUPECKÉHO s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta (iba 10 min. pešou chôdzou na Hlavnú ulicu).

Dom je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá pre seba a svoju rodinu priestrannú, nadčasovú nehnuteľnosť s vysokou mierou súkromia. Nehnuteľnosť si staval majiteľ sám pre seba pred 18 rokmi, dôraz kládol na kvalitu použitých materiálov a na rozvrhnutie priestoru domu tak, aby bol praktický pre život rodiny a aby sa tu príjemne bývalo celej rodine spolu a zároveň, aby jednotlivý členovia rodiny mali aj svoje súkromie.

Dom s úžitkovou výmerou 200 m2, skladovými priestormi cca 60 m2 a terasou s výmerou 15 m2 je postavený na rovinatom pozemku s výmerou 311 m2.

Na 1.NP sa nachádza zádverie, kuchyňa spojená s jedálňou, z ktorej je prístup do podzemnej špajze (pivnice), chodba so schodiskom, kúpeľňa + WC a PRIESTRANNÁ obývacia izba.

Na 2.NP sa nachádza chodba so schodiskom, 4 priestranné izby, kúpeľňa + WC, samostatný priestranný šatník (sklad) a terasa.

V zadnej časti domu je priamo napojený priestranný skladový priestor, ktorý je možné využiť z pôvodného domu.

Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom. Dom je napojený na prípojky verejnej inžinierskej siete, a to elektrickú sieť, verejný plynovod, verejný vodovod a verejnú kanalizáciu.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, poradenstva a právneho servisu.

Kontakt: 0911 900062

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.