• Luxusné
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Malá Ida
Úžitková plocha: 200 m 2
Plocha pozemku: 859 m 2
id: 4589

Cena: 369 000

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj slnečný 7 izbový rodinný dom v tichom prostredí, ktorý sa nachádza na udržiavanom priestrannom pozemku o výmere 859 m2 vo vyhľadávanej lokalite Panský les v obci Malá Ida v tesnej blízkosti Košíc v okrese Košice - okolie.

Nadštandardný rodinný dom zaujme okrem svojej úžitkovej výmery (cca 250 m2) aj dobrou dispozíciou a kvalitou použitých materiálov.

Na dolnom poschodí sa nachádza obývačka s jedálňou, z ktorej sa vychádza do záhrady (átria), ktoré ponúka absolútne súkromie od okolia, kuchyňa s kuchynskou linkou s úplne novými vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou), špajza, priestranná kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a 4 izby. Na podkrovie sa dostanete schodiskom z obývacieho priestoru, kde sa nachádza otvorená obytná galéria a 2 samostatné nepriechodné izby + ďalšia kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

Rodinný dom pôsobí veľmi príjemným dojmom s dobrou orientáciou prevažne na Juh.

Nového majiteľa určite poteší prechodová garáž, ktorou sa dostanete cez chodbičku do domu ako aj do záhrady. Dom je čiastočne podpivničený.

Dom je napojený na verejnú splaškovú a samostatnú dažďovú kanalizáciu, verejný vodovod a plynovod, rozvody elektrickej energie 230/400 V. Na pozemku je vybudovaná kopaná studňa.

V obci Malá Ida je kompletná občianska vybavenosť: do 1 km ZŠ, MŠ, pošta, obecný úrad, knižnica, kultúrny dom, pekáreň, 2 x potraviny, zastávka hromadnej dopravy, hotel a reštaurácia Slamený dom, remeselný pivovar HERRENWALD, pizzeria, futbalové ihrisko s multifunkčným ihriskom, tenisová hala s tenisovými dvorcami. V bezprostrednej blízkosti je nemocnica Šaca - 4,5 km, golfový areál - Golf Club Red Fox Malá Ida - 1,8 km, letisko Košice - 8 km, nákupné centrum Optima - 7 km, vodná nádrž Bukovec - 4 km.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, poradenstva a právneho servisu.

Kontakt: 0911 900062

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.