• Luxusné
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: prenajom
Druh nehnuteľnosti: Iný objekt na rekreáciu
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Starý Smokovec
Úžitková plocha: 102 m 2
id: 4037

Cena: 1 900 /mesiac

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom luxusný Apartmán Queen v nádhernom novom komplexe Hrebienok Rezort II priamo v centre Starého Smokovca.

Rozloha 3 izbového apartmánu aj s terasou je 102 m2. Veľká obývacia izba je prepojená s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, práčka, samostatná sušička bielizne, elektrická varná doska). Spálne sú priestranné presvetlené francúzskymi oknami. V kúpeľni je veľký otvorený sprchovací kút aj masážna vaňa. WC je samostatné s bidetovou spŕškou. Na chodbe je priestranná vstavaná skriňa. Celý apartmán je zhotovený z kvalitných materiálov v modernom štýle s romantickými prvkami. Je vhodný na bývanie, prácu z domu aj na dovolenkovanie.

Priamo v rezorte sú potraviny. Rezort ponúka aj fitnes a welness. K dispozícií sú reštaurácie, kaviarne, cukráreň, obchody, vlaková stanica, pošta, lekáreň, bankomat. Všetko je na dosah. Aj pozemná lanovka na Hrebienok je hneď vedľa rezortu.

K apartmánu patrí aj, v tejto lokalite veľmi žiadané, parkovacie miesto v podzemnej garáži, odkiaľ je pohodlné premiestnenie k apartmánu výťahom.

Cena prenájmu je 1900 eur/mesiac bez DPH.

Súčasťou ceny sú aj energie a médiá TV + internet.

Kontakt: 0911 900062

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.