• TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 68 m 2
Poschodie: 5 / 6
Osobné vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Pivnica: Áno
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
id: 4678

Cena: 209 000

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom v krásnej lokalite v blízkosti samotného historického centra Košíc v tehlovom dome na ulici Československej armády v Mestskej časti Košice - Staré Mesto.

Byt prešiel vkusnou kompletnou rekonštrukciou, kde bol kladený dôraz nielen na kvalitu použitých materiálov, ale aj na celkový historický nádych bytu. Rekonštrukcia sa snažila skĺbiť to najkrajšie naprieč dobou a vytvoriť jeden kompaktný celok, ktorý vytvára reprezentatívny priestor a zároveň dáva pocit domova. Nehnuteľnosť v sebe kombinuje historicky osvedčené prvky s potrebami moderných nehnuteľností na tej najvyššej úrovni.

Byt s pekným výhľadom na historické centrum mesta sa nachádza na 5.posch./6. Úžitková plocha bytu je 70 m2, z toho plocha balkóna je 2 m2 . K bytu patrí pivnica.

Tehlový bytový dom prešiel celkovou rekonštrukciou s vymeneným novým výťahom. Na streche bytového domu je možnosť využitia krásnej priestrannej spoločnej terasy. V bytovom dome sa nachádza spoločná miestnosť na odkladanie bicyklov alebo kočíkov.

Lokalita poskytuje skvelú kompletnú občiansku vybavenosť. Od Hlavnej ulice Vás delí príjemná pešia prechádzka, trvajúca nie dlhšie ako 5 minút.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, poradenstva a právneho servisu.

Kontakt: 0911 900062

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.