• Luxusné
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: 4 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Košice
Úžitková plocha: 107 m 2
id: 5075

Cena: 598 000

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 4 izbový byt + kk s terasou s 2 garážovými státiami v podzemnej garáži domu. Byt je súčasťou projektu Rezidencia Hostivař/Nové Záhradné mesto, na ulici Mattioliho v obľúbenej lokalite Prahy 10.

Veľmi pekný slnečný tichý byt je orientovaný do vnútrobloku, okná sú na juhovýchod, juh a západ s pekným výhľadom. Byt s rozlohou 107 m2, z toho 6 m2 je terasa, sa nachádza na 1. poschodí bytového domu s bezbariérovým prístupom ako z ulice, tak z podzemnej garáže. Súčasťou bytu je priestranná komora (2,1 m2). K bytu patrí aj murovaná pivnica.

Byt v osobnom vlastníctve je zhotovený z nadštandardných materiálov - podlaha v celom byte je z exotického dreva Doussie. K tomuto drevu sú potom ladené aj nadštandardné interiérové ​​dvere nemeckej výroby (do všetkých miestností). Na priestrannej chodbe je nábytok na mieru s množstvom úložného priestoru - vstavaná skriňa, atypický veľký botník, vešiaková stena, komoda. Kuchynský kút je vybavený dizajnovou kuchynskou linkou zn. CUCINE LUBE – model Lara, spotrebiče zn. Siemens, chladnička Liebherr. Okná sú bezpečnostné. Optické káble s výstupom na internet sú v každej miestnosti. V celom byte je alarm s možnosťou napojenia na bezpečnostný pult centrálnej ochrany.

V prípade záujmu je možné v byte ponechať aj ďalší nábytok vyrábaný na mieru a ladený aj k podlahám (kvalitné dubové postele s úložným priestorom).

Ďalším bonusom tejto nehnuteľnosti je veľmi dobrá dopravná dostupnosť.

Autom do centra (k Václavskému nám.) za 15 min.

4 minúty pokojnej chôdze na električku 22, 26, 7, 13, 97, bus 177, 154, 175, 181, 182, 901, 907.

15 minút pešo na metro A - Skalka.

Vlakom na hl. stanica za 9 min. (nová vlaková stanica Praha-Záhradné mesto).

Lokalita má báječnú, kompletnú občiansku vybavenosť - 200m OC VIVO Hostivař, Multikino Premiere Cinemas, Fitness centrum, reštaurácie, kaviarne, detské ihrisko, športový areál Hamr, knižnica, poliklinika, veterinárna klinika, športové ihrisko, jazda na koňoch, Hostivařská priehrada a lesopark, Toulcov dvor... všetko v pešej vzdialenosti. V okolí množstvo materských škôl (štátnych i súkromných), ZŠ, ZUŠ, odborných stredných škôl i gymnázií.

Predávajúci sú prvými majiteľmi bytu.

Pôdorysy nájdete v galérii.

Možnosť financovať hypotekárnym úverom.

Pre vážnych záujemcov prehliadka bytu možná od polovice februára, po predošlej telefonickej dohode termínu.

Byt je voľný od 1.5.2022.

Cenu nehnuteľnosti s príslušenstvom tvorí:

14.445.000,- Kč – byt

500.000,- Kč – 2 x garážové státie (32 m2)

150.000,- murovaná pivnica (3 m2

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, poradenstva a právneho servisu.

Kontakt: 0911 900062

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.