• TOP ponuka
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Veľký Slavkov
Úžitková plocha: 73 m 2
id: 3655

Cena: 139 000

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj PRIESTRANNÝ 3 izbový byt v APARTMÁNOVOM DOME pod Starým Smokovcom, v tichej zóne, v tesnej blízkosti Dolného Smokovca orientovaný na JUH. V okolí apartmánového domu je veľa zelene a mladý les. Je to stredný byt na 2. poschodí (nad bytom je podkrovie), je veľmi príjemný v lete aj v zime, vhodný na víkendové pobyty ako aj na trvalé bývanie. Mesačné náklady pri celoročnom bývaní sú 120 - 130 €, v prípade len víkendového využitia sú oveľa nižšie, vďaka samostatnému kúreniu a ohrevu vody vlastným kotlom.

Úžitková plocha bytu je 73,39 m2. Vek apartmánového domu je cca 10 rokov. Kúrenie je plynové s vlastným kotlom zn. Viessman + termostat nastavenia teploty.

Apartmánový byt má 2 veľké kúpeľne s dvoma toaletami, v jednej kúpeľni je vaňa a jedno umývadlo, v druhej kúpeľni je sprchovací kút a dve umývadla. Obývačka je spojená s kuchyňou, ktorá je nová komplet zariadená vstavanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu a teplovzdušnej rúry. Vedľa jednej spálne je priestranný šatník so vstavanými policami. V technickej miestnosti, kde sa nachádza kotol, je dostatok miesta na odkladanie športových potrieb (lyže, bicykel...). V byte sú plastové okná so žalúziami, drevené dvere s drevenými zárubňami, plávajúca podlaha vo všetkých izbách, v kuchyni a kúpeľniach je dlažba. Parkovanie je pred domom.

Kúpou tejto nehnuteľnosti sa otvárajú novému majiteľovi široké možnosti jeho využitia: výhodnej investície na trvalé bývanie, rekreačné využitie alebo prenajímanie v jednej z najžiadanejších lokalít Slovenska. Byt sa dá prenajímať variantne pre 2 alebo 4 až 6 osôb, nakoľko je ku každej izbe kúpeľňa s WC. Všetky izby sú veľké plnohodnotne využiteľné.

Najbližšie potraviny, pošta, škola, škôlka, vlaková zastávka sú 15 min. pešou chôdzou. Autobusová zastávka je 10 min. pešou chôdzou. Je to veľmi žiadaná lokalita, jedna z najbližších k centru Starého Smokovca. Do mesta Poprad priamo hlavnou cestou je 9 km. Letisko Poprad 15 km.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, poradenstva a právneho servisu.

Kontakt: 0911 900062

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.